Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci byłego wieloletniego członka naszego Klubu Szczepana Żuka. Kol. Marcinowi Żukowi Wicekomandorowi Klubu szczere wyrazy współczucia z powodu śmierci Ojca i kondolencje dla całej rodziny  składają Zarząd i Członkowie Yacht Klubu Północnego w Gdańsku 


Z przykrością zawiadamiamy, że 24 grudnia 2021r. na wieczną wachtę odszedł były wieloletni członek naszego Klubu Szczepan Żuk.

Szczepan był członkiem Klubu od początku lat '70, uczestniczył w budowie jachtu S/Y Wołodyjowski w Stoczni Północnej oraz w życiu Klubu.

Pogrzeb odbędzie się 30.12.2021r. o godz. 09:00 na Cmentarzu Łostowice w Gdańsku.

Odpoczywaj w spokoju, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.


Z przykrością zawiadamiamy, że 19 grudnia 2021r. na wieczną wachtę odszedł wieloletni członek naszego Klubu Włodzimierz Kruszyński.

Włodek w przeszłości był członkiem Zarządu oraz Wicekomandorem Klubu, z Klubem związany był od połowy lat '90.

Pogrzeb Włodka odbędzie się 31.12.2021r. o godz. 10:00 na Cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku.

Odpoczywaj w spokoju, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.


 

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.

W tych wyjątkowych dniach chcemy życzyć wszystkim członkom Klubu, ich rodzinom oraz sympatykom Klubu wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych osób, w miłości, radości i ciepłej atmosferze.

Wytrwałości w realizacji planów, pogody ducha oraz dużo zdrowia.

Nowy Rok niech przyniesie pełno radosnych chwil, spełni najskrytsze marzenia oraz obfituje w udane rejsy.

Zarząd Klubu