Liczba gości

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Kategoria nowości

W sobotę 7 stycznia w naszym klubie odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne, na które przybyli najwierniejsi członkowie. Uczestników spotkania przywitał komandor Ignacy Makowski, dziękując za przybycie oraz życząc udanej zabawy. Nie obyło się bez tradycyjnej lampki szampana oraz pysznego czerwonego barszczu z uszkami, wprowadzającego świąteczną atmosferę. Wszyscy zrobiliśmy sobie również grupowe zdjęcie. Później została już świetna zabawa. 

Galeria zdjęć z wieczorku noworocznego

 


 

 

 

  1. spotkanie noworoczne 07.01.2017
  2. Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze 18.02.2017
  3. otwarcie sezonu żeglarskiego 20.05.2017
  4. XXXIX Regaty o Puchar Obrońców Westerplatte 26-27.08.2017
  5. zamknięcie sezonu żeglarskiego 07.10.2017

Prezentujemy kolejną paczkę archiwalnych zdjęć. Jacku, dziękuję za pomoc w skanowaniu wink

Zainteresowanym życzę miłego oglądania.

Zdjęcia oglądamy tu

 


 

 

 

W 2015 roku nasz klub dokonał inwestycji w postaci utwardzenia ponad 300m2  terenu do tej pory niezagospodarowanego. Na terenie jest dostęp do punktów poboru wody kanalizacyjnej oraz do prądu, dzięki czemu można przygotować jacht do zimowania a na wiosnę do wodowania. Teren jest ogrodzony.

Przyjmiemy jachty na postój na lądzie na terenie naszego klubu.

Więcej informacji można uzyskać u kierownika klubu pod nr. telefonu 58 305 05 07 lub za pośrednictwem poczty internetowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W sobotę 18 października zakończyliśmy kolejny sezon żeglarski w naszym klubie.

Oficjalna część uroczystości (opuszczenie bandery) odbyła się tradycyjnie na placu pod masztem. Komandor Ignacy Makowski podsumował sezon żeglarski 2015. Komandor ze szczególnym uznaniem przywitał honorowych członków naszego klubu, po czym poprosił poczet banderowy o opuszczenie bandery. Gdy bandera znalazła się już na dole nastąpiło oficjalne zamknięcie sezonu żeglarskiego słowami „Sezon żeglarski 2015 uważam za zamknięty”.

Po ceremonii wszyscy goście uroczystości przenieśli się do świetlicy klubowej na pyszny, ciepły żurek przygotowany nasze Drogie Koleżanki.

Tradycyjnie nie obyło się bez wieczorku żeglarskiego. 

 

Zdjęcia z zakończenia tutaj

 

Z przykrością zawiadamiamy, że na wieczną wachtę odszedł nasz przyjaciel i kolega, honorowy członek Klubu – Zbyszek Ostrowski. Zbyszek był założycielem naszego Klubu, wieloletnim Komandorem i od czasu powstania Klubu jego członkiem. Trudno pogodzić się z tak wielką stratą…

Zbyszek na zawsze zostanie w naszych sercach, niech fale ukołyszą Go do ostatniego snu.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.